Magicbox Rooms

Magicbox Rooms, dekorasyon ve iç mekan yenileme çözümleri sunan bir online hizmet sitesidir.

Yaşam, Uyku, Yemek ve Çocuk odalarından oluşan mekanlarınız için farklı tarzlarda oda tipleri sunup, değiştirmek istediğiniz alanlarınız için profesyonel mimari ve iç mimari ekibimizle size yardımcı oluyoruz. Magicbox Rooms aracılığı ile, uzun yıllardır verdiğimiz mimarlık ve iç mimarlık hizmetlerimizi, sizlere daha kısa sürelerde ve makul ücretlerle sunmayı hedefledik. Bu yenilikçi çalışma ile Yüksek Mimar Rezzan Kurt öncülüğünde DD- Box Mimarlık (Design Development Box) ekibi olarak, yıllardır uyarladığımız tasarım ve uygulama prensiplerini oda ölçeğine indirip daha geniş bir kitle ile paylaşma imkanı bulmanın sevincini yaşıyoruz.

Bizimle iki şekilde çalışabilir, ilk olarak göz alıcı sunumlarımızla önceden tasarladığımız mekan bileşenlerini evinize uyarlanmış şekilde “KONSEPT ODALAR” arasından komple satın alabilirsiniz. Odanızın ölçü ve basit bir krokisini bizimle paylaşıp, renk hikayesi, kumaşlardan mobilyaya, aydınlatmaya ve aksesuara, bütünlük içinde olan bir eve böylece çok pratik bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Çizgimizin paralel olduğunu fakat tasarımlarımızın ihtiyaçlarınızı karşılamadığını mı düşünüyorsunuz? O halde ikinci olarak "BANA ÖZEL" bölümünde sizinle farklı bir projede çalışabiliriz. Beş aşamadan oluşan bu çalışma sisteminde ilk olarak sizden bir ÖLÇÜ VE KROKİ çalışması beklenir. Kişisel ihtiyaçlarınızı ve dekorasyon tercihlerinizi anlamaya yönelik bir TARZ ÇALIŞMASI yapılır ve mekana dair bilgiler toplanır. Bu keşif çalışmasını takiben proje başlar, süreç internet üzerinden aramızda açtığımız çalışma alanında interaktif olarak eder. KONSEPT PANOSU ve yerleşim çalışmaları tamamlanır. Sürecin sonunda tüm çalışmalarla birlikte detaylı bir ÜRÜN ve FİYAT LİSTESİ de teslim edilir. Bu liste ile odanızın dekorasyonunu kendiniz tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz eğer opsiyonel olarak projenin UYGULAMA süreci sizin adınıza yönetebiliriz.

Y. Mimar Rezzan Kurt

KURUCU

İTÜ Mimarlık Fakültesi’nden 1998 yılında mezun olan Rezzan Kurt, aynı üniversitede proje yönetimi üzerine yüksek lisans yapıp derece ile mezun oldu. İkinci yüksek lisans dalı olarak kendisine İç Mimarlık’ı seçti ve İngiltere, Nottingham’da Staffordshire University National Design Academy İç Mimarlık Yüksek lisans programını tamamladı. Rezzan Kurt aynı zamanda British Institute of Interior Design (BIID) Associate üyesidir.

Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Hollanda Amsterdam’da M3H mimarlık ofisinde çalıştı. Döndüğünde bir süre mimarlık bürolarında çalıştıktan sonra hem kentsel ölçekte, hem bina ölçeğinde mimarlık ve inşaat anlamında liderlik vasfı olan geliştirici şirketlerde kariyerine devam etme kararı aldı.

2000-2005 yılları arasında çalıştığı Yapı Kredi Koray GYO’da lüks konut projelerinde tasarım koordinatörlüğü yaptı. Bu süre boyunca İstanbul İstanbul, İstanbul Zen, İstanbul Bis, Evidea, Riva ve Narmanlı Han projeleri üzerinde çalıştı.

...

2005-2010 yılları arasında Hollanda şirketi olan Multi Development ile Turkmall ortaklığı olan Multi Turkmall şirketinde Forum markalı alışveriş merkezlerinin proje yöneticiliğini yaptı. 2010-2015 yılları arasında Turkmall Gayrimenkul bünyesinde Ticari Geliştirme departmanı direktörü olarak, Bulvar Samsun, Uniq İstanbul gibi ödüllü bir çok karma ve yenileme projelerini hayata geçirdi.

DD-Box Mimarlık

Design Development Box (DD-Box) Yüksek Mimar Rezzan Kurt tarafından, 1998 yılından beri gayrimenkul, inşaat ve tasarım alanlarında edindiği tecrübeleri, konusunda uzman ekiplerle birleştirerek disiplinler arası bir iş birliği oluşturmak ve mekânlara yeni dokunuşlar katmak amacıyla kuruldu.

DD-Box, tasarım yönetimi, gayrimenkul geliştirme, mimari konsept, iç mimari ve uygulama alanlarında hizmet vermek üzere konut, mağaza, restoran, kafe, AVM, ofis, hastane, müze sergi salonlarına kadar geniş bir yelpazede, ihtiyaca göre çözümler üretebilecek esnek bir yapıya sahip.

Daha fazla bilgi ve projelerimiz için tıklayınız.

Lütfen Bekleyiniz! İşleminizi Yapıyorum..