Kullanım Koşulları

1. KULLANIM KOŞULLARI

MAGICBOXROOMS'a hoş geldiniz. MAGICBOXROOMS (İlgili metinde “Marka”, “biz”, “bizim”) www.magicboxrooms.com’un sahibi ve yöneticisidir. Bu Kullanıcı Sözleşmesi, sitemizden ve/veya mobil uygulamamızdan faydalanmanızla ve hizmet/mal alımınızla ilgili olarak sizinle MAGICBOXROOMS arasında yasal olarak bağlayıcılığı olan bir sözleşmedir. Lütfen site ve/veya mobil uygulamamızın kullanım şartlarını içeren aşağıdaki maddeleri okuyunuz. Siteyi ve/veya mobil uygulamayı kullanmanız aşağıdaki maddeleri kabul ettiğiniz anlamını taşıyacaktır. Bu şartların tümüne bağlı kalmayı kabul etmezseniz, hizmetleri kullanamazsınız.

Sitemize kayıt formunu doldurarak kaydolduğunuzda, bu sözleşmeyle bağlı olma yetkisine sahip olduğunuzu veya bir şirket/kuruluş adına hareket ediyorsanız, söz konusu şirket veya kuruluşu bağlama yetkiniz olduğunu kabul ediyorsunuz demektir. Bu Kullanıcı Sözleşmesi’ni kabul edebilmek ve sitemizdeki hizmetleri kullanabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. 18 yaşını doldurmamış iseniz, Kullanıcı Sözleşmesi’ni kabul etmeyiniz ve sitemizi kullanmayınız. Bu uyarıya rağmen Kullanıcı Sözleşmesi’ni kabul etmeniz ve/veya sitemizi kullanmaya devam etmeniz halinde her türlü sorumluluğun ebeveynlerinize ve size ait olacağını hatırlatırız.

MAGICBOXROOMS aşağıdaki maddeleri önceden bilgi vermeksizin değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar. Kullanıcı Sözleşmesi’nde yapılabilecek güncelleme ve değişiklikler sitemizde ilan edilecektir. Bu güncelleme ve değişikliklere tabi olacağınızdan, belirli aralıklarla Kullanıcı Sözleşmesi’ni yeniden incelemeniz gerekmektedir. Bu sözleşmeye uygunluğunuzu belirlemek için, Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamız uyarınca hizmetlerimize erişiminizi ve kullanımınızı izleyebiliriz.

2. SİTEDE VE/VEYA MOBİL UYGULAMADA YAPILAN İŞLEMLER, SİPARİŞLER VE SİTEDE VE/VEYA MOBİL UYGULAMADA YAPILABİLECEK DEĞİŞİKLİKLER

MAGICBOXROOMS tarafından sağlanan hizmetler, kullanıcılara site ve/veya mobil uygulama aracılığı ile dekorasyon çözümleri sunmayı hedefler. Marka, hizmetlerini zaman zaman değiştirebilir. Marka, site ve/veya mobil uygulama üzerinden alınan siparişlerdeki adetleri herhangi bir sebep göstermeden iptal etme ve sınırlandırma hakkına sahiptir. Bu sınırlama aynı müşteri hesabından, aynı kredi kartı kullanılarak, aynı fatura veya teslimat adreslerini içeren, toptancı, bayi tarafından veya yeniden satılmak amacı ile verildiği düşünülen siparişlere uygulanabilir.

MAGICBOXROOMS sitede ve/veya mobil uygulamada istediği anda ve önceden bildirmeksizin değişiklik yapma, site ve/veya mobil uygulama yayınını durdurma ya da site ve/veya mobil uygulama özelliklerini değiştirme hakkına sahiptir. Markamız herhangi bir zamanda veya zaman zaman (geçici ve kalıcı) hizmet sunmayı (servislerle bağlantılı herhangi bir niteliğini) size karşı veya genel olarak tüm kullanıcılara tamamen kendi takdirine bağlı olarak ve önceden haber vermeksizin durdurabilir. Sitemizi düzenli olarak güncellemeyi hedefliyoruz, bu nedenle içeriği herhangi bir anda değişebilir. İhtiyaç halinde siteye erişimi askıya alabiliriz veya süresiz olarak kapatabiliriz. Şirketimizin hesabınıza erişimi devre dışı bırakması durumunda, hizmetlere, hesap ayrıntılarınıza veya hesabınızdaki dosyalara veya hesabınızdaki diğer içeriğe erişmenizin engelleneceğini kabul etmiş ve onaylamış oluyorsunuz. Zaman zaman Sitemizin bazı bölümlerini veya Sitemizin tamamını, bize kayıtlı olan kullanıcılara erişimi kısıtlayabiliriz. Sitedeki herhangi bir materyal herhangi bir zamanda güncel olmayabilir ve bu tür materyalleri güncelleme yükümlülüğümüz yoktur.

3. SİTE VE/VEYA MOBİL UYGULAMA İÇERİĞİ

Sitede ve/veya mobil uygulamada bulunan tüm resim, yazı, görsel öğeler, videolar gibi herhangi bir materyal MAGICBOXROOMS’a aittir. Site ve/veya mobil uygulama içeriği tamamen kişisel ve ticari amaçlı olmayan kullanım içindir. İçeriğin kullanılması ya da kullanıcılar tarafından ticari amaçlı olarak bilgisayara aktarılması sonucunda içerik ile ilgili herhangi dağıtım, kullanım ve yayın hakkı kullanıcıya geçmez.

4. SİTEDE VE/VEYA MOBİL UYGULAMADA VERİLEN KİŞİSEL BİLGİLER

Sitede ve/veya mobil uygulamada vermiş olduğunuz kişisel bilgiler "Gizlilik ve Güvenlik” bölümünde açıklanan kurallara tabiidir. Lütfen “Gizlilik ve Güvenlik” bölümünü okuyunuz.

5. FİKRİ HAKLAR

Sitede ve/veya mobil uygulamada mevcut bulunan bilgiler, görseller ve içerikler MAGICBOXROOMS'un daha önceden yazılı olarak izni alınmadan kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, kullandırılamaz, değiştirilemez ve ileride kullanılmak üzere saklanamaz. Tüm Web Sitesi ve/veya Mobil Uygulama içeriği (metin, veri, grafik, görüntü, logolar, düğme simgeleri, veritabanı, tasarım, hizmet adları, yazılım ve sair diğer Web Site ve/veya Mobil Uygulama içeriğine ilişkin unsurlar) MAGICBOXROOMS'un fikri ve sınai mülkiyetindedir. Web Sitesinde ve/veya Mobil Uygulamada yer alan Sınırlama olmaksızın tüm metin, grafik, çizelgeler, resimler, fotoğraflar, resimler, videolar ve diğer içerikler de dahil olmak üzere hizmetlerde (toplu olarak “İçerik”) yer alan veya bunlardan indirilebilir/edinilebilir bilgi, tavsiye, veri, yazılım ve içerik, çizgi sanat, ikonlar ve sunumların her hakkı saklıdır. Web Sitesi ve/veya Mobil Uygulamada içeriğine, tasarımına ve yazılımına ilişkin tüm mali hakların ticari amaçlı izinsiz kullanımı (işleme, çoğaltma, yayma, temsil ve umuma arz) bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü izinsiz ifşa ve kullanım, fikri ve sınai mülkiyet hakkının ihlali anlamına gelecektir.

6. ÜYELİKTEN ÇIKARMA

Kullanıcı, MAGICBOXROOMS’a girdiği, kaydettiği ve/veya değiştirdiği bilgilerin doğruluğunu ve hukuksal açıdan uygun içerikte olduğunu kabul ve beyan eder. Kullanıcı’nın, MAGICBOXROOMS dahilinde yaptığı her işlem ve eylemdeki tüm hukuki ve cezai sorumluluk kendisine aittir. MAGICBOXROOMS işbu sayfa ile ilan edilen Kullanım Şartları’nın ihlalinin tespiti halinde yahut bu ihlaller ile ilgili bir şikayet alınması halinde herhangi bir bildirimde bulunmaksızın Kullanıcılar’ın Web Sitesi’ni ve/veya Mobil Uygulamayı herhangi bir biçimde kullanımını engelleyebilir yahut üyelikten çıkarabilir. Bu halde doğabilecek tüm sorumluluk ile, 3. kişiler ve/veya yetkili merciler tarafından MAGICBOXROOMS'a karşı öne sürülebilecek tüm iddia, talep ve/veya ödemeler için MAGICBOXROOMS'un Kullanıcılar’a ferileri ile birlikte rücu hakkı saklıdır.

MAGICBOXROOMS kendisi tarafından sonlandırılan Kullanıcı hesabına ait her türlü bilgiyi silip silmeme konusunda serbesttir. Kullanıcı silinen ya da muhafaza edilen kayıtlar ile ilgili herhangi bir hak ve/veya tazminat talebinde bulunamaz. Kullanıcı, sona ermeye ilişkin olarak herhangi bir zarar – ziyan ve/veya hangi nam altında olursa olsun herhangi bir tazmin talebinde bulunmayacağını bu haklarından peşinen feragat ettiğini kabul ve beyan eder.

2. HİZMET KULLANIMI

2.1. Sitedeki hizmetlere erişme/kullanma hakkı kişiseldir ve yalnızca üye olan kullanıcı tarafından kullanılabilir, herhangi bir üçüncü kişi veya kurum/kuruluşa devredilemez. Siteyi kullanmanız durumunda, hesabınızın ve şifrenizin gizliliğini korumaktan ve bilgisayarınıza erişimi kısıtlamaktan siz sorumlusunuz ve hesabınız veya şifreniz altında gerçekleşen tüm faaliyetlerin sorumluluğunu üstlenmeyi kabul etmiş olursunuz.

2.2. Marka ve iştirakçileri, tamamen kendi takdirine bağlı olarak hizmeti reddetme, hesapları feshetme, içerik kaldırma veya düzenleme veya siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

2.3. Kullanıcının siteye erişim sağlamak için doğrudan/dolaylı olarak kullandığı kullanıcı adı, şifre gibi her türlü erişim bilgisinin saklanması, üçüncü şahıslara açıklanmaması ve kullanılması ile ilgili bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Kullanıcı, bu hususta şirketimizin doğrudan veya dolaylı olarak herhangi bir sorumluluğunun bulunmadığını, bu konu ile ilgili her türlü ihmal ve/veya kusurdan dolayı uğranabilecek zararların siteden talep edilmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder. Bununla birlikte şifrenizin veya hesabınızın izinsiz kullanıldığının farkına varmanız durumunda markamızı derhal info@magicboxrooms.com eposta adresi aracılığıyla bilgilendirmeyi kabul etmiş oluyorsunuz.

2.4. Belirli hizmetlere erişebilmek için gereken hizmetlere kayıt olmak veya hizmetlerinizin devamlılığı halinde, hizmetlere erişim sürecinin bir parçası olarak bazı kişisel bilgilerinizi (kimlik bilgileri, iletişim bilgileri, faturalama bilgisi) sunmanız istenebilir. Markamıza verdiğiniz bu gibi bilgilerinizin her zaman kesin, doğru ve güncel olduğunu kabul etmiş oluyorsunuz.

Kullanıcı, siteye girdiği, kaydettiği ve değiştirdiği bilgilerin doğruluğunu ve hukuksal açıdan uygun içerikte olduğunu kabul ve beyan eder. Kullanıcının, site dahilinde yaptığı her işlem ve eylemdeki bütün hukuki ve cezai sorumluluklar kendisine aittir. Markamızın, girilen, kaydedilen ve değiştirilen hiçbir bilgi ve içeriği kontrol etme, doğruluğunu teyit etme sorumluluk ve yükümlülüğü bulunmamaktadır.

Kullanıcı, siteye vermiş olduğu ve kişisel olarak girdiği, kaydettiği veya değiştirdiği tüm bilgi ve içeriğin sahibi olup; gerekli gördüğü durumlarda markamızın talep ile bu bilgilerin silinmesini sağlayabileceğini bilmektedir.

2.5. Kullanıcı hizmetleri herhangi bir amaç için veya hizmetlerden yola çıkarak benzeri bir eseri herhangi bir nedenle, çoğaltamaz, kopyalayamaz, değiştiremez, satamaz, isticar edemez, işletemez, kiralayamaz, ticarete açamaz, dağıtamaz veya yeniden satamaz.

2.6. Kullanıcı erişim yetkisine sahip olmadığı herhangi bir hesaba erişmemeyi; herhangi bir otomatik yöntemle (komut dosyası veya web tarayıcıları da dahil olmak üzere) herhangi bir hizmete erişmemeyi ve hizmetlerde sunulan talimatlara uymayı kabul etmiş oluyor. Virüsleri, ve genel tüm kötü yazılımları veya teknolojik açıdan zararlı hiçbir materyali kasten kötüye kullanmayacağını; siteye, sitenin bağlı olduğu sunucuya, bilgisayara veya veri tabanına erişim yetkisine sahip olmadan erişmeye çalışmamaya; hizmetlere veya siteye saldırmamayı veya hizmeti engelleme saldırısında bulunmamayı ve yaymamayı; hizmetlerden izinsiz herhangi bir şekilde (ağ izinsiz taşıma veya yük taşıma kapasitesi dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) istifade etmemeyi kabul etmiş olur.

2.7. Hizmetlerden 18 yaşın altındaki bireyler faydalanamaz. Hizmetler sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde geçerlidir. Hizmetleri belirlenen bu sınırların dışında kullanmamayı kabul etmiş oluyorsunuz. Markamız, doğruluğunuzu kabul etmek için teknoloji kullanabilir.

2.8. Kullanıcının bu yükümlülüklere uymaması halinde şirketimiz, gerekli gördüğü durumlarda kullanıcının siteye veya mobil uygulamaya erişimini ve/veya üyeliğini geçici veya tamamen sona erdirme hakkına sahiptir.

2.9. MAGICBOXROOMS, gerekli gördüğü durumlarda, bildirimde bulunmaksızın sitede veya mobil uygulamada sunulan hizmetleri erişime kapatma, silme, değişiklik yapma ve kaldırma hakkına sahiptir. Bu sebeplerle markamızdan herhangi bir talepte bulunma hakkı söz konusu değildir.

Lütfen Bekleyiniz! İşleminizi Yapıyorum..